MENU GŁÓWNE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
PROGRAMY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYMY
KONKURS "LUBELSZCZYZNA - MOJA MAŁA OJCZYZNA"
10 LAT GIMNAZJUM
PRZYDATNE LINKI

SZKOŁA PODSTAWOWA

im. Jana Pawła II

Konkursy w roku szkolnym 2017/18

 

Konkursy przedmiotowe organizowane  przez Kuratorium Oświaty w Lublinie

 

Przedmiot/konkurs

Etap II

Etap III
finałowy

matematyczny

Skiba Piotr kl. VI – op Mieczysława Mielniczek, Kiecana Bartłomiej kl. VIIa – op Małgorzata Borowicz

 

z języka angielskiego

Jakub Gęborys kl. VIIa,

Roksana Lipian VIIa – op Joanna Gęborys

 

polonistyczny

Patrycja Krzyszycha VIIa , Bartłomiej Kiecana VIIa – op Wiesława Buczek

 

historyczny

Bartłomiej Kiecana i Roksana Lipian kl. VIIa, Mikołaj Korkosz kl. VIIb – op Andrzej Rojek

Finaliści - Roksana Lipian VIIa i

Mikołaj Korkosz kl. VIIb – op Andrzej Rojek

Konkurs ortograficzny

Patrycja Krzyszycha VIIa – op Wiesława Buczek

 

Konkurs Ogólnopolski „Losy żołnierzy i dzieje oręża polskiego”

Roksana Lipian kl VIIa i Mikołaj Korkosz kl VIIb – op. Andrzej Rojek

 

Laureatka Roksana Lipian  VIIa – op. Andrzej Rojek

 

 

Konkursy przedmiotowe

 

Konkurs

Etap gminny

Etap powiatowy/ okręgowy

Etap wojewódzki
i wyżej

Wojewódzki Konkurs z języka angielskiego „Click on maniac”

 

Kinga Skroban kl IVa

Mikołaj Bondyra kl V

Wiktoria Szymańska kl VI

– op Joanna Gęborys

–––––––––––––

VIII Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny im. o. Onufrego Kopczyńskiego

Patrycja Krzyszycha kl VIIa – op Wiesława Buczek

 

Ogólnopolski Finał w Warszawie Patrycja Krzyszycha VIIa – udział op Wiesława Buczek

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Lesie i Ochronie Przyrody

 

II miejsce Malec Dawid kl VIIb – op. Teresa Kłus, III miejsce  Natalia Pogudz kl IIIa – op. Małgorzata Muła, udział Lena Gęborys kl IIIb – op. Irena Skroban

 

Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny „To Twoja i moja historia…” pod hasłem „W zadumie nad samotną mogiłą – nieznane miejsca pamięci w mojej okolicy” Krynice 2017

 

I miejsce Dominik Suski kl IVa – op. Anna Rojek

 

Konkurs o nagrodę dyrektora LO w Zamościu „Zostań drugim Tolkienem”

––––––––––

III miejsce Gabriela Tokarska kl VIIa, wyróżnienie Roksana Lipian kl VIIa – op. Joanna Gęborys

––––––––––

Wojewódzki konkurs z języka angielskiego „Clickonmaniac”

–––––––––

–––––––––

Finalista Jakub Gęborys kl VIIa – op. Joanna Gęborys

X Wojewódzki konkurs wiedzy o Kulturze Polski i krajów anglojęzycznych „The Globetrotter”

––––––––

––––––––––

Wyróżnienie kl  VIIa – Patrycja Krzyszycha, Aleksandra Lasota, Roksana Lipian, Gabriela Tokarska, Bartłomiej Kiecana - op. Joanna Gęborys

Konkurs powiatowy „Historia o niepodległej”

–––––––––

I dziesiątka – Roksana Lipian, Bartłomiej Kiecana kl VIIa, Michał Słotwiński, Mikołaj Korkosz kl VIIb- op. Andrzej Rojek

–––––––––

Konkurs matematyczny MiMak

9 uczniów klas III – op. Irena Skroban i Małgorzata Muła

Martyna Ścirka kl IIIbop. Irena Skroban, Katarzyna Leńczuk i Julia Kwiecińska kl IIIa – op. Małgorzata Muła

Finalistka  Martyna Ścirka IIIa – op. Irena Skroban

Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii 2018”

7 uczniów klas III - op. Irena Skroban i Małgorzata Muła

Finalistka Anna Litwin kl IIIb - op. Irena Skroban

–––––––––

Konkurs czytelniczy „Czy znasz ?”

–––––––––––

Anna Litwin i Agnieszka Żółkiewska kl IIIb – op. Irena Skroban

Finalistka Anna Litwin kl IIIb – op. Irena Skroban

Gminny konkurs pięknego czytania – czytamy legendy polskie Wandy Chotomskiej

I miejsce Lena Gęborys

III miejsce Gabriel Koper- kl IIIb – op.  Irena Skroban

––––––––––

––––––––––

Gminny konkurs kaligraficzny.

I miejsce Lena Gęborys  kl IIIb op. Irena Skroban i Monika Kukiełka kl Iop. Alicja Łagowska, II miejsce Wiktoria Kowal kl II – op. Elżbieta Litkowiec, III miejsce Katarzyna Leńczuk kl III aop. Małgorzata Muła

–––––––––––

–––––––––

Międzyszkolny Konkurs ortograficzny - Józefów

Udział Anna Litwin kl IIIbop. Irena Skroban

–––––––––––

–––––––––

Międzygminny Konkurs Ortograficzny

„SUPER - ORTOGRAFISTA”

 

- Karolina Kość – Laureat

- Julia Żybura – wyróżnienie

op.Anna Rojek

 

Okręgowy Konkurs Historyczny „Historia Mojej małej ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach AK Inspektoratu Zamość i ich powojenne losy”

 

 

 

 

---------------------------------

-------------------------

- Julia Semak – 3 miejsce

- Julia Soluch – wyróżnienie

op.Anna Rojek

XXIV Diecezjalny Konkurs Plastyczny i Literacki 2018 ph. „Święty Stanisław Kostka Wzorem Miłości Ojczyzny  w 100 Lecie Jej Niepodległości”

 

 

- Julia SemakI miejsce

- Joanna Bartosik – I miejsce

- Jakub Bartosik – I miejsce

op.Anna Rojek

 

Konkursy recytatorskie

 

Konkurs

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki
i wyżej

„ W magicznym świecie wierszy Zbigniewa  Dmitrocy”

Bartłomiej Łasocha kl. I - op. Alicja Łagowska, Lena Gęborys i Oskar Mazur kl. IIIb – wyróżnieni – op. Irena Skroban

________

________

Gminny Konkurs Recytatorski

„Patriotyzm w sercu dziecka”

I miejsce - Paula Litwin –

op. Barbara Jarczak

Anna Litwin kl. IIIb – wyróżnienie – op Irena Skroban   

________

________

Gminny konkurs recytatorski im. Tomasza Zamoyskiego

I miejsce Bartłomiej Kiecana kl. VIIa – op. Wiesława Buczek,

 II miejsce Katarzyna Leńczuk kl. IIIa – op Małgorzata Muła,

III miejsce Wiktoria Sobczak kl. IVb – op. Barbara Jarczak  

wyróżnienie Anna Litwin kl. IIIb – op Irena Skroban,

III miejsce Bartłomiej Kiecana kl. VIIa – op. Wiesława Buczek

__________

Hufcowy Konkurs Recytatorski dla Zuchów

„Ulubieni autorzy”

_________

I miejsce  Lena Gęborys kl. IIIb – op. Anna Rojek  

__________

XXI Jesienny Konkurs Recytatorski

_________

Wyróżnienie Bartłomiej Kiecana kl. VIIa – op. Wiesława Buczek

_________

Mały Konkurs Recytatorski

 

I miejsce - Paula Litwin IVb,

wyróżnienie - Sandra Kołodziejczyk

op. Barbara Jarczak

Paula Litwin - finalistka

op. Barbara Jarczak

 

Konkursy artystyczne

 

Konkurs

Etap szkolny

Etap gminny

Etap powiatowy

Etap wojewódzki i wyżej

Wojewódzki konkurs plastyczny „Bezpieczni na drodze”

 

_________

 

Mikołaj Bondyra kl V, Martyna Skiba kl. IVb – op. Mirosława Koper

Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy szopek i stroików świątecznych

 

III miejsce Monika Kukiełka, wyróżnienie Mateusz Skiba, Bartłomiej Mirzwa,

Maryla Hałasa  kl I – op. Alicja Łagowska

Wyróżnienie Katarzyna Leńczuk kl IIIa – op. Małgorzata Muła 

 II miejsce Anna Litwin i Monika Kępa, III miejsce  Ola Ścirka i Agnieszka Żółkiewska kl IIIb – op. Irena Skroban,

Wyróżnienie  Ewelina Kość kl IIIb op. Irena Skroban, Martyna Skiba

II miejsce Dominik Suski, Nataniel Borek, Łukasz Bujara, Jakub Gęborys
kl IVa, III miejsce Ewelina Skiba i Paula Litwin kl. IVb – op Edyta Nięścior

________

________

Międzyszkolny konkurs  plastyczny „Warto uczyć się języków obcych”

–––––––––

–––––––––

Laureatka Ewelina Kość Wyróżnienie Anna Litwin kl IIIb Adam Łasocha, Mikołaj Koper kl II,  I miejsce – Julia Żybura kl VI,

Roksana Lipian i Gabriela Tokarska Wyróżnienie Joanna Brtosik kl VIIa – op. Joanna Gęborys 

 

„Patriotyzm w sercu dziecka” – konkurs plastyczny

 

I miejsce Joanna Bartosik VIIa – op. Edyta Nieścior

 

   

Hufcowy Konkurs Bożonarodzeniowy „Szopka 2017”

–––––––

––––––––

I m –Marylka Hałasa i Monika Kukiełka (zuchy)

I m – Julia Soluch, Julia Żybura, Wiktoria Szymańska, Joanna Marynicz (harcerze)

I m – Wiktoria Pogudz, Martyna Bryk, Wiktoria Marynicz (h. starsi)

II m – Julia Malec, Justyna Soluch, Martyna Gasior, Karolina Paska, Laura Ostromęcka

(harcerze)

II m – Aleksandra Kozyra, Julia Semak

(harcerze starsi)

III m – Patrycja Nieścior, Emilia Suska, Emilia Skliba – harcerze – op. Anna Rojek

––––––––

III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Patriotyczne, Wojskowej i Turystycznej „Piękna nasza Polska cała”

 

 

 

III m – 10.DH „Traperski Krąg” (zespół)

III m – Karolina Paska (solista) - op. Anna Rojek

Turniej wiedzy przeciwpożarowej „Młodzież zapobiega pożarom”

––––––––––––––

I miejsce Piotr Skiba kl VI – op. Mirosława Koper, I miejsce Mikołaj Korkosz kl VIIb, III miejsce Zuzanna Gęborys kl VIIb – op. Mariusz Fanfara

III miejsce Piotr Skiba kl VI – op. Mirosława Koper, III miejsce Mikołaj Korkosz – op. Mariusz Fanfara

–––––––––––––––

Turniej wiedzy prewencyjnej „Jestem bezpieczny”

–––––––––––––

II miejsce drużyna: Paula Litwin kl IVb, Patrycja Nieścior kl VI – op. Mirosława Koper

––––––––––––––

––––––––––

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

––––––––––––––

I miejsce drużyna:
1. Patrycja Nieścior kl VI,
2. Justyna Soluch kl VI, 3. Piotr Skiba kl VI,
4. Michał Słotwiński kl VIIb – op. Mirosława Koper

I miejsce drużyna:
1. Patrycja Nieścior kl VI,
2. Justyna Soluch kl VI, 3. Piotr Skiba kl VI,
4. Michał Słotwiński kl VIIb – op. Mirosława Koper

IX miejsce drużyna:
1. Patrycja Nieścior kl VI,
2. Justyna Soluch kl VI, 3. Piotr Skiba kl VI,
4. Michał Słotwiński kl VIIb – op. Mirosława Koper

Powiatowy konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi mamy upadkom zapobiegamy

–––––––––––––

––––––––––––

II miejsce Ewelina Kość kl IIIb – op. Irena Skroban, wyróżnienie Kinga Buczek kl I – op. Alicja Łagowska

–––––––––

Gminny Plastyczny konkurs wielkanocny

–––––––––

I miejsce Martyna Ścirka i Anna Litwin kl IIIb – op. Irena Skroban

Mateusz Hurkała – I m

op.Anna rojek

Nagroda specjalna Anna Litwin, I miejsce Martyna Ścirka kl IIIb – op. Irena Skroban

–––––––––

III Hufcowy Konkurs Plastyczny „Wielkanocne aspiracje”

 

 

- 7 harcerzy zdobyło 1 miejsce w kategorii – stroik

- 14 i zuchów – 1 i 2 miejsce w kategorii kartka

- 1 harcerka Aleksandra Malec – 1 miejsce w kategorii – palma

- Aleksandra Kozyra – 1 miejsce  - kategorii – stroik

- „dziesiątka” zdobyła drużynowo 1 miejsce w kategorii kartka, stroik i pisanka

op.Anna Rojek

 

Gminny konkurs piosenki wiosennej, letniej i wędrownej „Z wiosenną nutką”

––––––––––

II miejsce Lena Gęborys kl IIIb – op. Irena Skroban, I miejsce Julia Soluch kl VI, wyróżnienie Wiktoria Szymańska kl VI – op. Janusz Kiecana

–––––––––

–––––––––

Gminny Konkurs Plastyczny
„O patronie Ku Czci Św. Jana Nepomucena”

–––––––––

I miejsce Mateusz Skiba kl I – op. Gertruda Borowiec, wyróżnienie Anna Litwin i Agnieszka Żółkiewska kl IIIb – op. Irena Skroban

- Laura Ostromęcka – I miejsce

- Emilia Skiba – II

        miejsce

- Karolina Paska – III m

op.Anna Rojek

–––––––––

––––––––

Wojewódzki konkurs „Bieg po zdrowie”

–––––––––

––––––––

––––––––

III miejsce Ewelina Skiba kl IVb – op. Barbara Jarczak

Gminny Konkurs plastyczny o muzeum Pożarnictwa w Oseredku

–––––––––––––

II miejsce Miłosz Łasocha kl IVb – op. Barbara Jarczak

––––––––

––––––––––

III edycja Gminnego Konkursu Pożarniczego „Spotkajmy się w Muzeum Pożarnictwa w Oseredku”

 

- Michał Malec – II miejsce

- Julia Malec - wyróżnienie

 - Sebastian Kowalczuk  - wyróżnienie

op. Anna Rojek

 

 

XXIV Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej i Zuchowej „Dla Niepodległej”,

 

 

16 statuetek: Lena Gęborys, Martyna Ścirka, Aleksandra Ścirka, Karolina Paska, Julia Soluch, Julia Semak, Aleksandra Kozyra, Iga Bartosik, Natalia Świerczyńska, Natalia Soluch, Emilia Obirek

10.DH „Traperski Krąg” – drużyna,

10.DH „Traperski Krąg” – zespół SH,

„Radosne zuszki” z Suśca

op.Anna Rojek

 

Wojewódzki Konkurs Ekologiczno –Regionalny „Lubelszczyzna – nasza Mała Ojczyzna”

 

 

 

Bartłomiej Kiecana, Gabriela Tokarska, Mikołaj Korkosz, Roksana Lipian – wyróżnienie

op.Urszula Bartoszek

 

Konkursy sportowe

 

Konkurs

Etap gminny

Etap powiatowy/ okręgowy

Etap wojewódzki
i wyżej

Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego szkół podstawowych w biegach przełajowych o puchar Wójta Gminy Susiec i Starosty Tomaszowskiego

–––––––––

I miejsce drużynowo.

I miejsce Weronika Jakubska kl VIIa, III miejsce Aleksandra Lasota kl VIIa  op. Mirosława Koper, I miejsce Michał Gałan kl IIIb  op. Irena Skroban

––––––––

 

Akcje charytatywne

 

  1.  „Góra Grosza” – Samorząd Uczniowski
  2. „Światełko dla Lwowa” – 10.DH „Traperski Krąg” i SU
  3. 25.Finał „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” – 10.DH „Traperski Krąg”
  4. 26.Finał „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” – 10.DH „Traperski Krąg”
  5. Betlejemska Sztafeta Pokoju  – 10.DH „Traperski Krąg” i SU
  6. V Ogólnopolska Akcja Charytatywna „Kilometry dobra” – 10.DH „Traperski Krąg”

 

Ważne wydarzenia

 

1. Tydzień Języków Obcych – nauczyciele języków obcych.

2. Program „Szklanka mleka” – klasy I-VI

3. Program „Owoce w szkole” – klasy I-III

4. Program „Śniadanie Daje Moc” – klasy 0 – I

5.Program  „Trzymaj formę” – klasy IV – VII

6. Program „Akademia bezpiecznego Puchatka” – klasa I

 

PROJEKTY

  1. RADOSNY PATRIOTYZM   (działania realizowane przez 10.DH „Traperski Krąg”)

  • Wybuch II wojny Światowej – Nowiny 1.09.2017 (10.DH)
  • 78.rocznica nalotu bombowego – uroczystości rocznicowe w Werchracie - 10.09.2017 ( 10.DH) – odznaczenie Krzyżem Czynu Zbrojnego
  • Rocznica Bitwy  pod Tomaszowem Lubelskim  – Tomaszów 16.09.2017 ( 10.DH)
  • Uroczystości rocznicowe w Łosińcu –  Łosiniec 17.09.2017 ( 10.DH)
  • Ostatnie działania obronne Polski – uroczystości w Momotach Górnych  – 25.09.2017 ( 10.DH)
  • Spotkania z Dziećmi Żołnierzy Wyklętych – Susiec 28.09.2017 (Projekt: Susiecka Studnia Życzeń – Inicjatywy Lokalne – To my wszyscy tworzymy Kulturę - Narodowe Centrum Kultury w Krakowie)
  • Papież w naszych sercach – Dzień Papieski 2017 – 7.10.2017
  • Uroczystości państwowe związane z pogrzebem Żołnierzy  Wyklętych  – „Jara” i „Eama” – Radecznica 14.10.2017
  •  Susiecka Studnia Życzeń – Inicjatywy Lokalne – To my wszyscy tworzymy Kulturę - NCK w Krakowie- podsumowanie projektu Susiec, 17.10.2017
  • Światełko dla Lwowa / Pamiętamy o poległych
  • Uroczystości 11 Listopada - szkolna i gminna
  • 75.rocznica Bitwy pod Zaborecznem – Krynice 2.02.2018
  • 75.rocznica bitwy partyzanckiej AK z oddziałami niemieckimi 1943 r. pod Lasowcami – 4.02.2018
  • Premiera filmu dokumentalnego o Stefanie Śmiechu ps.„Ciąg” emitowanym przez TVP 3 Lublin - 12 luty
  • Patriotyczne Walentynki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski we współpracy z Drużyną Harcerską „Zakochaj się w Polsce” –14 lutego
  • integracyjna impreza harcerska z udziałem ordynariusza Diecezji zamojsko – lubaczowskiej ks.bp.Marianem Rojkiem „Dzień Myśli Braterskiej” – 18 luty
  • Uroczystość patriotyczno – religijna w Józefowie z okazji 75.rocznicy zamordowania rodziny Konrada Bartoszewskiego ps.Wir – 25 luty
  • na zaproszenie prezesa Stowarzyszenia Dzieci Żołnierzy Wyklętych w Polsce 10.DH „Traperski Krąg” uczestniczyła w konferencji sejmowej „Żołnierze Wyklęci – Świadectwa”’ po której spotkała się również z byłym szefem MONu Antonim Maciarewiczem, a następnie odwiedziła Mokotowskie Więzienie – 2 marca
  • Uroczystość patriotyczno – religijna w Radecznicy odbywająca się w ramach projektu 100-lecia Niepodległości a poświęconych 65.rocznicy śmierci żołnierzy niezłomnych Zamojszczyzny „Jara” i „Eama” – oprawa Mszy św. i warta honorowa przy głównych sztandarach AK – 4 marca
  • Zbiórka w 70.rocznicę wydania wyroku śmierci na rotmistrza Witolda Pileckiego – 15 marca
  • Inauguracja V Ogólnopolskiej Kampanii Charytatywnej „Kilometry Dobra”, Zamość 2018 – 18 marca
  • Uroczystość patriotyczno – religijna we wsi Ameryka z okazji 74. rocznicy pacyfikacji wsi Ameryka, Smoligowa, Olszyniki i Łaskowa (powiat hrubieszowski) – oprawa Mszy Św. i występ artystyczny – 7 kwietnia
  • Uroczystość patriotyczno – religijna w Tomaszowie z okazji  odsłonięcia Kolumny Żołnierzy Wyklętych i Kolumny Katyńskiej - 8 kwietnia
  • Wieczornica z okazji 78.rocznicy Zbrodni Katyńskiej i 8.rocznicy katastrofy smoleńskiej – 12 kwietnia
  • Uroczystość patriotyczno – religijna oraz spotkanie historyczne w Szczebrzeszynie z okazji 100-lecia urodzin ppor.Stanisława Biziora, ps. „Eam” – 16 kwietnia
  • 10.DH „Traperski Krąg” uczestniczyła w Lublinie na zaproszenie wojewody lubelskiego  w uroczystościach z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – 23 kwietnia
  • 10.DH „Traperski Krąg” uczestniczyła w Hrubieszowie w Koncercie Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego ph. „W drodze do Niepodległości” – 27 kwietnia
  • Uroczystość patriotyczno – religijna w Tomaszowie z okazji 227 rocznicy ustanowienia Konstytucji 3 Maja
  • Uroczystość patriotyczno – religijna w Błudku – 6 maja
  • Delegacja harcerek uczestniczyła w uroczystym spotkaniu z okazji imienin ks.bp diecezjalnego Mariana Rojka – 30 kwietnia
  • 10.DH „Traperski Krąg” uczestniczyła na zaproszenie WUL w ramach projektu „Dla Niepodległej” w uroczystości urodzin „Zaporczyków” w Lublinie – ppłka. Mariana Pawełczaka ps. Morwa (95 lat) i majora Mariana Chmielewskiego, ps.Pomidor (90lat) – 11 maja
  • Uroczystość patriotyczno – religijna w 75.rocznicę Bitwy pod Różą -  21 maja
  • „Tobie mamo” – część artystyczna dla Gminnego Klubu Seniora – 23 maja
  • V Ogólnopolska Kampania Charytatywna „Kilometry Dobra” – Susiec – 21-25 maja
  • Uroczystość patriotyczno – religijna w ramach projektu na 100-lecie niepodległości w Zwierzyńcu z okazji kolejnej rocznicy powstania Legionów Armii Krajowej 9.Pułku Piechoty Ziemi Zamojskiej – 27 maja
  • Koncert patriotyczny  „Morowe Panny Wyklęte” w ramach projektu na 100-lecie niepodległości – Zamość 2018 – 27 maja
  • XXIV Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej i Zuchowej „Dla Niepodległej” – 28 maja
  • IX finał Okręgowego Konkursu Historycznego „Historia Mojej małej ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach AK Inspektoratu Zamość i ich powojenne losy” – oprawa uroczystości – 29 maja
  • Gminnego Konkursu Pożarniczego „Spotkajmy się w Muzeum Pożarnictwa w Oseredku” – 30 maja
  • Spotkanie z ks.prof. Tadeuszem Guzem w zamojskiej katedrze w ramach projektu na 100-lecie niepodległości – 2 czerwca
  • Uroczystości patriotyczno – religijne z okazji 75.rocznicy pacyfikacji Józefowa i okolicznych wsi. Oprawa Mszy Św. w Józefowie, zaciągnięcie  warty honorowej  przy pomniku oraz asysta wojewodzie lubelskiemu prof. Przemysławowi Czarnkowi – 3 czerwca
  • XXIV Diecezjaly Konkurs Plastyczny i Literacki  2018 ph. „Święty Stanisław Kostka Wzorem Miłości Ojczyzny  w 100 Lecie Jej Niepodległości” z udziałem ks.bp  Mariusza Leszczyńskiego, Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich, Duszpasterstwa Rodzin i Katolickiego Radia Zamość – wystąpienie z częścią artystyczną na tym podsumowaniu – 5 czerwca
  • Spotkanie z zamojskimi przedszkolakami w ramach obchodów 100-lecie niepodległości – Wystąpienie z częścią artystyczną, wspólne pląsy i gry, taniec patriotyczny – 5 czerwca
  • X edycji wojewódzkiego konkursu „Lubelszczyzna – nasza mała ojczyzna”, który uświetniła susiecka „dziesiątka” tańcem patriotycznym  - 6 czerwca
  • Zlot Drużyn Hufca 2018 „Porytowe Wzgórze – dla Niepodległej” – Janów Lubelski – 8/10 czerwca
  • Uroczystości patriotyczno – religijne z okazji 74.rocznicy Bitwy o Porytowe Wzgórze – 10 czerwca
  • IX edycja akcji proekologicznej „Tanew – nasza rzeka” im. Zdzisława Lwa - drużyna przygotowała grę terenową dla uczestników akcji „Dla Ciebie Polsko” – 13 czerwca
  • III Rajd Pamięci cc.mjr.Leonarda Zub – Zdanowicza, ps.Ząb – Borów – Wólka Szczecka – 16 czerwca
  • 20-lecie Gminnego Ośrodka kultury w Suścu – wytęp wokalny – 17 czerwca
  • Przyrzeczenie harcerskie w tomaszowskiej drużynie w ramach obchodów 100-lecie niepodległości – 21 czerwca

 

 

 2. BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU

  • Zlot Betelejemski  „Zauważ człowieka”– Zakopane 2017 – 15 – 17 grudnia 2017
  • BŚP u tomaszowskiego starosty – 18.12.2017
  • BŚP u dyrektora szkoły – 18.12.2017
  • BŚP na patriotycznej wigilii kombatanckiej w Bondyrzu – 20.12.2017
  • Centralne przekazanie BŚP Ukraińskiej Organizacji Skautowej „Płast” – Hrebenne 21.12.2017
  • BŚP u tomaszowskiego burmistrza – 21.12.2017
  • BŚP – rozproszenie po wsiach Gminy Susiec – 22.12.2017
  • BŚP w susieckim kościele  - 24.12.2017

 

3.  Powstanie Zamojskie „ZACHOWAĆ W PAMIĘCI” – projekt Ministra Obrony Narodowej i Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość – susiecka drużyna jako partner w tym projekcie

  • Warsztaty muzealne w Arsenale Zamojskim  – 24.11.2017
  • Konferencja prasowa „Zachować w pamięci” – 29.11.2017 – Delegatura UW w Zamościu
  • Warsztaty muzealne w Arsenale Zamojskim  – 29.11.2017
  • Warsztaty muzealne w Arsenale Zamojskim  – 13.13.2017
  • Wigilia patriotyczna w Bondyrzu – 20.12.2017 – 10.DH jako współorganizator tego wydarzenia patriotycznego
  • Podsumowanie projektu i otrzymanie przez 29 harcerzy Certyfikatów „Podstawy muzealnictwa – przygotowanie ekspozycji muzealnych” organizowanych w ramach projektu „Zachować w pamięci” w dniach 24 listopada – 27 grudnia 2017 r. - Bondyrz

 

4. „Świąteczna pomoc dla Weteranów”  - projekt MON i ŚZŻAK O/Zamość – susiecka drużyna jako partner w tym projekcie

  • Konferencja prasowa – Paczka dla Kombatanta – 19.12.2017 – Delegatura UW w Zamościu
  • Przygotowanie 100 kartek świątecznych dla weteranów
  • Pakowanie artykułów, czyli przygotowanie paczek w ramach projektu dla 72 weteranów AK i BCH z Zamojszczyzny –– 19.12.2017  –  Delegatura UW w Zamościu

 

5.   Drużyna Niepodległości

 

6.   Zamojskie Drogi do Niepodległości

 

7.   Projekty Samorządu Szkolnego

  • Super  Dzieciak
  • Super Klasa

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )